Ansatte

Alle ansatte

Kari Aanerud

Elevassistent

kari.aanerud@sorumsand.vgs.no

Olaf Svennebye Aanerud

Lærer

Olaf.Svennebye.Aanerud@sorumsand.vgs.no

Tarjei Ferstad Aasen

Lærer

Tarjei.Ferstad.Aasen@sorumsand.vgs.no

Ingeborg Bjerkvik Alnes

Lærer

Ingeborg.Bjerkvik.Alnes@sorumsand.vgs.no

Trude Andersen

Administrasjonsleder

Trude.Andersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 90084531

Alexander Borisovitj Beliakovski

Lærer

Alexander.Borisovitj.Beliakovski@sorumsand.vgs.no

Anne Emilie Berge

Lærer

Anne.Emilie.Berge@sorumsand.vgs.no

Knut-Arne Berntsen

Lærer

Knut-Arne.Berntsen@sorumsand.vgs.no

Lene Næbb Bjarkum

Resepsjonsansvarlig, konsulent

lene.nabb.bjarkum@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867600

Fredrik Albert Snekkerud Bjørge

Lærer

Fredrik.Albert.Snekkerud.Bjorge@sorumsand.vgs.no

Rune Breck

Lærer

rune.breck@sorumsand.vgs.no

Chad Edward Chapman

Lærer

Chad.Edward.Chapman@sorumsand.vgs.no

Sissel Karin Rakvåg Christensen

Leder av elevtjenesten. Sosialpedagogisk rådgiver

Sissel.Karin.Rakvag.Christensen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 95173649

Tito Guillermo Correa Briones

Lærer

Tito.Guillermo.Correa.Briones@sorumsand.vgs.no

Aleksander Dvergsdal

Lærer

Aleksander.Dvergsdal@sorumsand.vgs.no

Anita Eggum

Lærer

Anita.Eggum@sorumsand.vgs.no

Nina Eidholm

Lærer

Nina.Eidholm@sorumsand.vgs.no

Elisabeth Eikli

Lærer

Elisabeth.Eikli@sorumsand.vgs.no

Christina Engebretsen

Elevassistent

Christina.Engebretsen@sorumsand.vgs.no

Anne Berit Myklebost Ersnes

Lærer

Anne.Berit.Myklebost.Ersnes@sorumsand.vgs.no

Liv Agnethe Reitlo Espe

Lærer

Liv.Agnethe.Reitlo.Espe@sorumsand.vgs.no

Margrethe Westbye Espeland

Studieleder Tilrettelagt opplæring og innføringsklasser

Margrethe.Westbye.Espeland@sorumsand.vgs.no

Marcus Kurt Olav Forsbacka

Marcus.Kurt.Olav.Forsbacka@sorumsand.vgs.no

Jon Torstein Fossum

Lærer

Jon.Torstein.Fossum@sorumsand.vgs.no

Heidi Gabrielsen

Lærer

heidi.gabrielsen@sorumsand.vgs.no

Roy Gjertvik

Elevassistent

Roy.Gjertvik@sorumsand.vgs.no

Per Kåre Grahn

Ass. rektor og studieleder yrkesfag

Per.Kare.Grahn@sorumsand.vgs.no

Tlf: 92843623

Asbjørn Gran

Lærer

Asbjorn.Gran@sorumsand.vgs.no

Geir Granberg

Lærer

geir.granberg@sorumsand.vgs.no

Terje Gulbrandsen

Lærer

terje.gulbrandsen@sorumsand.vgs.no

Tor Erik Hagen

Lærer

tor.erik.hagen@sorumsand.vgs.no

Kenth Hammer

Lærer

kenth.hammer@sorumsand.vgs.no

Jirawan Hansen

Renholder

Jirawan.Hansen@sorumsand.vgs.no

Atle Svalland Hauge

Lærer

Atle.Svalland.Hauge@sorumsand.vgs.no

Kari Grethe Haugerud

Kantinemedarbeider

kari.grethe.haugerud@sorumsand.vgs.no

Monica Hedlund

Lærer

Monica.Hedlund@sorumsand.vgs.no

Line Kristin Hellerud

Konsulent

Line.Kristin.Hellerud@sorumsand.vgs.no

Mats Hellne

hema1209@elev.afk.no

Ida Herje

Spesialkonsulent

Ida.Herje@sorumsand.vgs.no

Kjell Hermann

Rektor

kjell.hermann@sorumsand.vgs.no

Tlf: 91787812

Stine Sørlie Hoel

Lærer

stine.sorlie.hoel@sorumsand.vgs.no

Hilde Elisabeth Voldbakken Holmer

Lærer

Hilde.Elisabeth.Voldbakken.Holmer@sorumsand.vgs.no

Gry Hunes

Elevassistent

Gry.Hunes@sorumsand.vgs.no

Kieron Thomas Hunter

Lærer

Kieron.Thomas.Hunter@sorumsand.vgs.no

Kristin Hvalstrand

Lærer

kristin.hvalstrand@sorumsand.vgs.no

Dorota-Maria Jochemczyk

Renholder

Dorota-Maria.Jochemczyk@sorumsand.vgs.no

Aina Johansen

Lærer

Aina.Johansen@sorumsand.vgs.no

Aurora Elisabeth Killerud

Lærer

Aurora.Elisabeth.Killerud@sorumsand.vgs.no

Mette Klever

Lærer

mette.klever@sorumsand.vgs.no

Veronica Eker Kristiansen

Lærer

Veronica.Eker.Kristiansen@sorumsand.vgs.no

Øyvind Kristoffersen

Lærer

Oyvind.Kristoffersen@sorumsand.vgs.no

Kirsten Laake

Lærer

Kirsten.Laake@sorumsand.vgs.no

Terje Larsson

Lærer

terje.larsson@sorumsand.vgs.no

Kristin Sølvik Lemriri

Kristin.Solvik.Lemriri@sorumsand.vgs.no

Bang-On Lomruen

Renholder

Bang-On.Lomruen@sorumsand.vgs.no

Lars Erling Stovner Løvaas

Lærer

Lars.Erling.Stovner.Lovaas@sorumsand.vgs.no

Solfrid Braathen Malme

Lærer

Solfrid.Braathen.Malme@sorumsand.vgs.no

Torbjørg Eiesland Moen

Lærer

Torbjorg.Eiesland.Moen@sorumsand.vgs.no

Laila Synøve Mollerud

Elevassistent

Laila.Synove.Mollerud@sorumsand.vgs.no

Ludvik Lunden Møystad

Lærer

Ludvik.Lunden.Moystad@sorumsand.vgs.no

Roger Nielsen

Vaktmester

Roger.Nielsen@sorumsand.vgs.no

Rune Norum

Lærer

rune.norum@sorumsand.vgs.no

Vibeke Nygård

Karriererådgiver og assisterende avdelingsleder studieforberedende

Vibeke.Nygard@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63 86 76 15 / 98 65 99 68

Åse Nåvik

Lærer

ase.navik@sorumsand.vgs.no

June Christin Sæthre Ottesen

Elevassistent

June.Christin.Sathre.Ottesen@sorumsand.vgs.no

Jan Thore Pilhaug

Elevassistent

Jan.Thore.Pilhaug@sorumsand.vgs.no

Amporn Plodkrathok

Renholder

amporn.plodkrathok@sorumsand.vgs.no

Anette Poulsen

Lærer

anette.poulsen@sorumsand.vgs.no

Elisabeth Reiersen

Bibliotekar

elisabeth.reiersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867676

Hanne Rypern

Vikarlærer

hanne.rypern@raelingen.vgs.no

Suphaporn Rørvik

Renholder

Suphaporn.Rorvik@sorumsand.vgs.no

Thor Ole Sanne

Lærer

thor.ole.sanne@sorumsand.vgs.no

Stine Helèn Schjølberg

Renholdsleder

Stine.Helen.Schjolberg@sorumsand.vgs.no

Ida Schjønneberg

Personalrådgiver

Ida.Schjonneberg@sorumsand.vgs.no

Joshua Paul Schmidt

Lærer

Joshua.Paul.Schmidt@sorumsand.vgs.no

Ida Schøyen

Lærer

Ida.Schoyen@sorumsand.vgs.no

Berit Synnøve Seem

Lærer

Berit.Synnove.Seem@sorumsand.vgs.no

Katerine Sennerud

Spesialkonsulent

katerine.sennerud@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867605

Paulina Simonsen

Lærer

Paulina.Simonsen@sorumsand.vgs.no

Stian Skjerdal

Lærer

Stian.Skjerdal@sorumsand.vgs.no

Emil Skjønhaug

Lærer

Emil.Skjonhaug@sorumsand.vgs.no

Birgit Skog

Elevassistent/miljøarbeider

birgit.skog@sorumsand.vgs.no

Gun Vigdis Sletner

Kantineleder

Gun.Vigdis.Sletner@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867687

Frode Sortodden

Lærer

Frode.Sortodden@sorumsand.vgs.no

Emel Soylu

Lærer

Emel.Soylu@sorumsand.vgs.no

Linn Cecilie Steffen

Lærer

Linn.Cecilie.Steffen@sorumsand.vgs.no

Anne Kari Taraldrud

Eksamensansvarlig, VIS-administrator og inntaksansvarlig

Anne.Kari.Taraldrud@sorumsand.vgs.no

Tlf: 92261285

Nina Thorstensen

Lærer

nina.thorstensen@sorumsand.vgs.no

Mads Thorstensen

Lærer

Mads.Thorstensen@sorumsand.vgs.no

Nadine Janet Tolcsiner

Lærer

Nadine.Janet.Tolcsiner@sorumsand.vgs.no

Silje Brattskar Torsrud

Lærer

Silje.Brattskar.Torsrud@sorumsand.vgs.no

Marte Nesvik Tøndel

Lærer

Marte.Nesvik.Tondel@sorumsand.vgs.no

Dan Vetle Glans Urdahl

Lærer, miljøarbeider

Dan.Vetle.Glans.Urdahl@sorumsand.vgs.no

Magdalena Esther Valles Labrador

Lærer

Magdalena.Esther.Valles.Labrador@sorumsand.vgs.no

Trygve Vold

Lærer

trygve.vold@sorumsand.vgs.no

Stian Holmsen Walde

Lærer

Stian.Holmsen.Walde@sorumsand.vgs.no

Rikke Aaserød Øisang

Lærer

Rikke.Aaserod.Oisang@sorumsand.vgs.no

Helle Ørbeck

Lærer

Helle.Orbeck@sorumsand.vgs.no

Elektrofag

Alexander Borisovitj Beliakovski

Lærer

Alexander.Borisovitj.Beliakovski@sorumsand.vgs.no

Knut-Arne Berntsen

Lærer

Knut-Arne.Berntsen@sorumsand.vgs.no

Fredrik Albert Snekkerud Bjørge

Lærer

Fredrik.Albert.Snekkerud.Bjorge@sorumsand.vgs.no

Jon Torstein Fossum

Lærer

Jon.Torstein.Fossum@sorumsand.vgs.no

Tor Erik Hagen

Lærer

tor.erik.hagen@sorumsand.vgs.no

Atle Svalland Hauge

Lærer

Atle.Svalland.Hauge@sorumsand.vgs.no

Aina Johansen

Lærer

Aina.Johansen@sorumsand.vgs.no

Terje Larsson

Lærer

terje.larsson@sorumsand.vgs.no

Marte Nesvik Tøndel

Lærer

Marte.Nesvik.Tondel@sorumsand.vgs.no

Dan Vetle Glans Urdahl

Lærer, miljøarbeider

Dan.Vetle.Glans.Urdahl@sorumsand.vgs.no

Restaurant- og matfag

Fredrik Albert Snekkerud Bjørge

Lærer

Fredrik.Albert.Snekkerud.Bjorge@sorumsand.vgs.no

Liv Agnethe Reitlo Espe

Lærer

Liv.Agnethe.Reitlo.Espe@sorumsand.vgs.no

Atle Svalland Hauge

Lærer

Atle.Svalland.Hauge@sorumsand.vgs.no

Aina Johansen

Lærer

Aina.Johansen@sorumsand.vgs.no

Mette Klever

Lærer

mette.klever@sorumsand.vgs.no

Veronica Eker Kristiansen

Lærer

Veronica.Eker.Kristiansen@sorumsand.vgs.no

Kristin Sølvik Lemriri

Kristin.Solvik.Lemriri@sorumsand.vgs.no

Anette Poulsen

Lærer

anette.poulsen@sorumsand.vgs.no

Nina Thorstensen

Lærer

nina.thorstensen@sorumsand.vgs.no

Marte Nesvik Tøndel

Lærer

Marte.Nesvik.Tondel@sorumsand.vgs.no

Studiespesialisering

Tarjei Ferstad Aasen

Lærer

Tarjei.Ferstad.Aasen@sorumsand.vgs.no

Anne Emilie Berge

Lærer

Anne.Emilie.Berge@sorumsand.vgs.no

Fredrik Albert Snekkerud Bjørge

Lærer

Fredrik.Albert.Snekkerud.Bjorge@sorumsand.vgs.no

Chad Edward Chapman

Lærer

Chad.Edward.Chapman@sorumsand.vgs.no

Tito Guillermo Correa Briones

Lærer

Tito.Guillermo.Correa.Briones@sorumsand.vgs.no

Aleksander Dvergsdal

Lærer

Aleksander.Dvergsdal@sorumsand.vgs.no

Elisabeth Eikli

Lærer

Elisabeth.Eikli@sorumsand.vgs.no

Atle Svalland Hauge

Lærer

Atle.Svalland.Hauge@sorumsand.vgs.no

Kristin Hvalstrand

Lærer

kristin.hvalstrand@sorumsand.vgs.no

Kirsten Laake

Lærer

Kirsten.Laake@sorumsand.vgs.no

Ludvik Lunden Møystad

Lærer

Ludvik.Lunden.Moystad@sorumsand.vgs.no

Stian Skjerdal

Lærer

Stian.Skjerdal@sorumsand.vgs.no

Linn Cecilie Steffen

Lærer

Linn.Cecilie.Steffen@sorumsand.vgs.no

Nadine Janet Tolcsiner

Lærer

Nadine.Janet.Tolcsiner@sorumsand.vgs.no

Rikke Aaserød Øisang

Lærer

Rikke.Aaserod.Oisang@sorumsand.vgs.no

Helle Ørbeck

Lærer

Helle.Orbeck@sorumsand.vgs.no

Teknikk og industriell produksjon

Olaf Svennebye Aanerud

Lærer

Olaf.Svennebye.Aanerud@sorumsand.vgs.no

Fredrik Albert Snekkerud Bjørge

Lærer

Fredrik.Albert.Snekkerud.Bjorge@sorumsand.vgs.no

Kenth Hammer

Lærer

kenth.hammer@sorumsand.vgs.no

Atle Svalland Hauge

Lærer

Atle.Svalland.Hauge@sorumsand.vgs.no

Aina Johansen

Lærer

Aina.Johansen@sorumsand.vgs.no

Øyvind Kristoffersen

Lærer

Oyvind.Kristoffersen@sorumsand.vgs.no

Rune Norum

Lærer

rune.norum@sorumsand.vgs.no

Marte Nesvik Tøndel

Lærer

Marte.Nesvik.Tondel@sorumsand.vgs.no

Dan Vetle Glans Urdahl

Lærer, miljøarbeider

Dan.Vetle.Glans.Urdahl@sorumsand.vgs.no

Lærere

Olaf Svennebye Aanerud

Lærer

Olaf.Svennebye.Aanerud@sorumsand.vgs.no

Tarjei Ferstad Aasen

Lærer

Tarjei.Ferstad.Aasen@sorumsand.vgs.no

Ingeborg Bjerkvik Alnes

Lærer

Ingeborg.Bjerkvik.Alnes@sorumsand.vgs.no

Alexander Borisovitj Beliakovski

Lærer

Alexander.Borisovitj.Beliakovski@sorumsand.vgs.no

Anne Emilie Berge

Lærer

Anne.Emilie.Berge@sorumsand.vgs.no

Knut-Arne Berntsen

Lærer

Knut-Arne.Berntsen@sorumsand.vgs.no

Fredrik Albert Snekkerud Bjørge

Lærer

Fredrik.Albert.Snekkerud.Bjorge@sorumsand.vgs.no

Rune Breck

Lærer

rune.breck@sorumsand.vgs.no

Chad Edward Chapman

Lærer

Chad.Edward.Chapman@sorumsand.vgs.no

Tito Guillermo Correa Briones

Lærer

Tito.Guillermo.Correa.Briones@sorumsand.vgs.no

Aleksander Dvergsdal

Lærer

Aleksander.Dvergsdal@sorumsand.vgs.no

Anita Eggum

Lærer

Anita.Eggum@sorumsand.vgs.no

Nina Eidholm

Lærer

Nina.Eidholm@sorumsand.vgs.no

Elisabeth Eikli

Lærer

Elisabeth.Eikli@sorumsand.vgs.no

Anne Berit Myklebost Ersnes

Lærer

Anne.Berit.Myklebost.Ersnes@sorumsand.vgs.no

Liv Agnethe Reitlo Espe

Lærer

Liv.Agnethe.Reitlo.Espe@sorumsand.vgs.no

Jon Torstein Fossum

Lærer

Jon.Torstein.Fossum@sorumsand.vgs.no

Heidi Gabrielsen

Lærer

heidi.gabrielsen@sorumsand.vgs.no

Asbjørn Gran

Lærer

Asbjorn.Gran@sorumsand.vgs.no

Geir Granberg

Lærer

geir.granberg@sorumsand.vgs.no

Terje Gulbrandsen

Lærer

terje.gulbrandsen@sorumsand.vgs.no

Tor Erik Hagen

Lærer

tor.erik.hagen@sorumsand.vgs.no

Kenth Hammer

Lærer

kenth.hammer@sorumsand.vgs.no

Atle Svalland Hauge

Lærer

Atle.Svalland.Hauge@sorumsand.vgs.no

Monica Hedlund

Lærer

Monica.Hedlund@sorumsand.vgs.no

Stine Sørlie Hoel

Lærer

stine.sorlie.hoel@sorumsand.vgs.no

Hilde Elisabeth Voldbakken Holmer

Lærer

Hilde.Elisabeth.Voldbakken.Holmer@sorumsand.vgs.no

Kieron Thomas Hunter

Lærer

Kieron.Thomas.Hunter@sorumsand.vgs.no

Kristin Hvalstrand

Lærer

kristin.hvalstrand@sorumsand.vgs.no

Aina Johansen

Lærer

Aina.Johansen@sorumsand.vgs.no

Aurora Elisabeth Killerud

Lærer

Aurora.Elisabeth.Killerud@sorumsand.vgs.no

Mette Klever

Lærer

mette.klever@sorumsand.vgs.no

Veronica Eker Kristiansen

Lærer

Veronica.Eker.Kristiansen@sorumsand.vgs.no

Øyvind Kristoffersen

Lærer

Oyvind.Kristoffersen@sorumsand.vgs.no

Kirsten Laake

Lærer

Kirsten.Laake@sorumsand.vgs.no

Terje Larsson

Lærer

terje.larsson@sorumsand.vgs.no

Lars Erling Stovner Løvaas

Lærer

Lars.Erling.Stovner.Lovaas@sorumsand.vgs.no

Solfrid Braathen Malme

Lærer

Solfrid.Braathen.Malme@sorumsand.vgs.no

Torbjørg Eiesland Moen

Lærer

Torbjorg.Eiesland.Moen@sorumsand.vgs.no

Ludvik Lunden Møystad

Lærer

Ludvik.Lunden.Moystad@sorumsand.vgs.no

Rune Norum

Lærer

rune.norum@sorumsand.vgs.no

Åse Nåvik

Lærer

ase.navik@sorumsand.vgs.no

Anette Poulsen

Lærer

anette.poulsen@sorumsand.vgs.no

Thor Ole Sanne

Lærer

thor.ole.sanne@sorumsand.vgs.no

Joshua Paul Schmidt

Lærer

Joshua.Paul.Schmidt@sorumsand.vgs.no

Ida Schøyen

Lærer

Ida.Schoyen@sorumsand.vgs.no

Berit Synnøve Seem

Lærer

Berit.Synnove.Seem@sorumsand.vgs.no

Paulina Simonsen

Lærer

Paulina.Simonsen@sorumsand.vgs.no

Stian Skjerdal

Lærer

Stian.Skjerdal@sorumsand.vgs.no

Emil Skjønhaug

Lærer

Emil.Skjonhaug@sorumsand.vgs.no

Frode Sortodden

Lærer

Frode.Sortodden@sorumsand.vgs.no

Emel Soylu

Lærer

Emel.Soylu@sorumsand.vgs.no

Linn Cecilie Steffen

Lærer

Linn.Cecilie.Steffen@sorumsand.vgs.no

Nina Thorstensen

Lærer

nina.thorstensen@sorumsand.vgs.no

Mads Thorstensen

Lærer

Mads.Thorstensen@sorumsand.vgs.no

Nadine Janet Tolcsiner

Lærer

Nadine.Janet.Tolcsiner@sorumsand.vgs.no

Silje Brattskar Torsrud

Lærer

Silje.Brattskar.Torsrud@sorumsand.vgs.no

Marte Nesvik Tøndel

Lærer

Marte.Nesvik.Tondel@sorumsand.vgs.no

Dan Vetle Glans Urdahl

Lærer, miljøarbeider

Dan.Vetle.Glans.Urdahl@sorumsand.vgs.no

Magdalena Esther Valles Labrador

Lærer

Magdalena.Esther.Valles.Labrador@sorumsand.vgs.no

Trygve Vold

Lærer

trygve.vold@sorumsand.vgs.no

Stian Holmsen Walde

Lærer

Stian.Holmsen.Walde@sorumsand.vgs.no

Rikke Aaserød Øisang

Lærer

Rikke.Aaserod.Oisang@sorumsand.vgs.no

Helle Ørbeck

Lærer

Helle.Orbeck@sorumsand.vgs.no

Ledelse

Trude Andersen

Administrasjonsleder

Trude.Andersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 90084531

Sissel Karin Rakvåg Christensen

Leder av elevtjenesten. Sosialpedagogisk rådgiver

Sissel.Karin.Rakvag.Christensen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 95173649

Margrethe Westbye Espeland

Studieleder Tilrettelagt opplæring og innføringsklasser

Margrethe.Westbye.Espeland@sorumsand.vgs.no

Per Kåre Grahn

Ass. rektor og studieleder yrkesfag

Per.Kare.Grahn@sorumsand.vgs.no

Tlf: 92843623

Kjell Hermann

Rektor

kjell.hermann@sorumsand.vgs.no

Tlf: 91787812

Vibeke Nygård

Karriererådgiver og assisterende avdelingsleder studieforberedende

Vibeke.Nygard@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63 86 76 15 / 98 65 99 68

Anne Kari Taraldrud

Eksamensansvarlig, VIS-administrator og inntaksansvarlig

Anne.Kari.Taraldrud@sorumsand.vgs.no

Tlf: 92261285

Rådgivere

Sissel Karin Rakvåg Christensen

Leder av elevtjenesten. Sosialpedagogisk rådgiver

Sissel.Karin.Rakvag.Christensen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 95173649

Vibeke Nygård

Karriererådgiver og assisterende avdelingsleder studieforberedende

Vibeke.Nygard@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63 86 76 15 / 98 65 99 68

Andre ansatte

Kari Aanerud

Elevassistent

kari.aanerud@sorumsand.vgs.no

Lene Næbb Bjarkum

Resepsjonsansvarlig, konsulent

lene.nabb.bjarkum@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867600

Christina Engebretsen

Elevassistent

Christina.Engebretsen@sorumsand.vgs.no

Marcus Kurt Olav Forsbacka

Marcus.Kurt.Olav.Forsbacka@sorumsand.vgs.no

Roy Gjertvik

Elevassistent

Roy.Gjertvik@sorumsand.vgs.no

Jirawan Hansen

Renholder

Jirawan.Hansen@sorumsand.vgs.no

Kari Grethe Haugerud

Kantinemedarbeider

kari.grethe.haugerud@sorumsand.vgs.no

Line Kristin Hellerud

Konsulent

Line.Kristin.Hellerud@sorumsand.vgs.no

Mats Hellne

hema1209@elev.afk.no

Ida Herje

Spesialkonsulent

Ida.Herje@sorumsand.vgs.no

Gry Hunes

Elevassistent

Gry.Hunes@sorumsand.vgs.no

Dorota-Maria Jochemczyk

Renholder

Dorota-Maria.Jochemczyk@sorumsand.vgs.no

Kristin Sølvik Lemriri

Kristin.Solvik.Lemriri@sorumsand.vgs.no

Bang-On Lomruen

Renholder

Bang-On.Lomruen@sorumsand.vgs.no

Laila Synøve Mollerud

Elevassistent

Laila.Synove.Mollerud@sorumsand.vgs.no

Roger Nielsen

Vaktmester

Roger.Nielsen@sorumsand.vgs.no

June Christin Sæthre Ottesen

Elevassistent

June.Christin.Sathre.Ottesen@sorumsand.vgs.no

Jan Thore Pilhaug

Elevassistent

Jan.Thore.Pilhaug@sorumsand.vgs.no

Amporn Plodkrathok

Renholder

amporn.plodkrathok@sorumsand.vgs.no

Elisabeth Reiersen

Bibliotekar

elisabeth.reiersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867676

Hanne Rypern

Vikarlærer

hanne.rypern@raelingen.vgs.no

Suphaporn Rørvik

Renholder

Suphaporn.Rorvik@sorumsand.vgs.no

Stine Helèn Schjølberg

Renholdsleder

Stine.Helen.Schjolberg@sorumsand.vgs.no

Ida Schjønneberg

Personalrådgiver

Ida.Schjonneberg@sorumsand.vgs.no

Katerine Sennerud

Spesialkonsulent

katerine.sennerud@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867605

Birgit Skog

Elevassistent/miljøarbeider

birgit.skog@sorumsand.vgs.no

Gun Vigdis Sletner

Kantineleder

Gun.Vigdis.Sletner@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867687

Dan Vetle Glans Urdahl

Lærer, miljøarbeider

Dan.Vetle.Glans.Urdahl@sorumsand.vgs.no