Rektor og ledelse

Kjell Hermann

Rektor

Rektor er skolens øverste leder, og har overordnet ansvar for alle pedagogiske og administrative områder. Leder pedagogisk lederteam.

Beate Schilling

Assisterende rektor

Assisterende rektor er rektors stedfortreder og leder administrativt lederteam. Personalansvar for ikke-pedagogiske ledere. Økonomi- og budsjettansvarlig, utviklingsoppgaver, nettredaktør, markedsføring.

Grete Hjelm

Opplæringsleder

Opplæringsleder har ansvar for eksamen. Følger opp skolens pedagogiske mål og satingsområder. Analysearbeid innenfor skolens resultataer.

 

Trude Andersen

Info- og serviceleder

Info- og serviceleder leder skolens info- og serviceteam. Ansvar for lønn, arkiv og SATS.

Sissel Christensen

Studieleder 

Studieleder for fellesfag på alle yrkesfaglige programområder og for Vg3 påbygging til generell studiekompetanse.

Margrethe Espeland

Studieleder

Studieleder for utdanningsprogram restaurant- og matfag og for tilrettelagt opplæring.

Svein Heggedal

Studieleder

Studieleder for utdanningsprogrammene elektrofag, teknikk og industriell produksjon og Vg2 transport og logistikk innenfor Service og samferdsel. Ansvarlig for timeplan.

Anne Tronvoll

Studieleder

Studieleder for utdanningsprogram studiespesialisering. Ansvarlig for skolens satsing på internasjonalisering.

Marianne Isaksen Øvergård

Studieleder

Studieleder for utdanningsprogram medier og kommunikasjon. Ansvarlig for skolens satsing innenfor entreprenørskap.

Kontaktpersoner

lynxfoto.weebly.com

Kjell Hermann

Rektor

E-post kjell.hermann@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867603 / 917 87 812

lynxfoto.weebly.com

Beate Schilling

Assisterende rektor

E-post Beate.Schilling@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867618 / 950 25 738

lynxfoto.weebly.com

Grete Hjelm

Opplæringsleder

E-post grete.hjelm@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867607 / 952 05 065

lynxfoto.weebly.com

Trude Andersen

Info- og serviceleder

E-post Trude.Andersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867609 / 900 84 531

lynxfoto.weebly.com

Sissel R. Christensen

Studieleder fellesfag, Vg3 påbygg og Vg3 medier og kommunikasjon

E-post Sissel.R.Christensen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867619 / 951 73 649

lynxfoto.weebly.com

Margrethe W Espeland

Studieleder restaurant- og matfag, tilrettelagt opplæring

E-post Margrethe.W.Espeland@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867709 / 909 69 889

lynxfoto.weebly.com

Svein Olaf Heggedal

Studieleder elektrofag, teknikk og industriell produksjon, service og samferdsel

E-post Svein.Olaf.Heggedal@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867621 / 930 66 323

lynxfoto.weebly.com

Anne Haugen Tronvoll

Studieleder studiespesialisering

E-post anne.haugen.tronvoll@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867609 / 915 51 073

lynxfoto.weebly.com

Marianne Isaksen Øvergård

Studieleder medier og kommunikasjon Vg1 og Vg2

E-post marianne.isaksen.overgard@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867612 / 917 47 490