Ansatte

Alle ansatte

Kari Aanerud

Elevassistent

kari.aanerud@sorumsand.vgs.no

Hilde Aaser-Richards

Psykiatrisk sykepleier

Hilde.Aaser-Richards@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63 86 77 34 - 404 37 883

Trude Andersen

Info- og serviceleder

Trude.Andersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867609 / 900 84 531

Ellen Homb Bay

Lærer/assistent

Ellen.Homb.Bay@sorumsand.vgs.no

Lene Næbb Bjarkum

Sekretær

lene.nabb.bjarkum@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867600

Solfrid Braathen

Solfrid.Braathen@afk.no

Kristine Moksnes Bratland

Kristine.Moksnes.Bratland@sorumsand.vgs.no

Laila Vibeke Grønvold Bråten

Laila.Vibeke.Gronvold.Braten@sorumsand.vgs.no

Sissel R. Christensen

Studieleder fellesfag, Vg3 påbygg og Vg3 medier og kommunikasjon

Sissel.R.Christensen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867619 / 951 73 649

Margrethe W Espeland

Studieleder restaurant- og matfag, tilrettelagt opplæring

Margrethe.W.Espeland@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867709 / 909 69 889

Frode Hauge

Driftsoperatør AFK Eiendom FKF

Frode.Hauge@afk-eiendom.no

Tlf: 97068454

Kari Grethe Haugerud

Kantinemedarbeider

kari.grethe.haugerud@sorumsand.vgs.no

Svein Olaf Heggedal

Studieleder elektrofag, teknikk og industriell produksjon, service og samferdsel

Svein.Olaf.Heggedal@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867621 / 930 66 323

Grete Hjelm

Opplæringsleder

grete.hjelm@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867607 / 952 05 065

Gry Hunæs

Elevassistent

Gry.Hunas@sorumsand.vgs.no

Dagmar Maria Høgseth

Elevassistent

Dagmar.Maria.Hogseth@sorumsand.vgs.no

Dorota Maria Jochemczyk

Renholder

Dorota.Maria.Jochemczyk@sorumsand.vgs.no

Lars René Jøraas

IKT-konsulent

Lars.Joraas@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867799

Sissel Jørgensen

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Suvada Korkman

Kantinemedarbeider

Suvada.Korkman@sorumsand.vgs.no

Kristin Sølvik Lemriri

Kristin.Solvik.Lemriri@sorumsand.vgs.no

Bang- On Lomruen

Renholder

Bang-.On.Lomruen@sorumsand.vgs.no

Garbhach C. Macneachdainn

Garbhach.C.Macneachdainn@sorumsand.vgs.no

Torbjørg Eiesland Moen

Torbjorg.Eiesland.Moen@sorumsand.vgs.no

May Paula Løkken Mortensen

May.Paula.Lokken.Mortensen@sorumsand.vgs.no

Roger Nielsen

Vaktmester

Roger.Nielsen@sorumsand.vgs.no

June Christin Ottesen Sæthre

Elevassistent

June.Christin.Ottesen.Sathre@sorumsand.vgs.no

Amporn Plodkrathok

Renholder

amporn.plodkrathok@sorumsand.vgs.no

Elisabeth Reiersen

Bibliotekar

elisabeth.reiersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867676

Suphaporn Rørvik

Renholder

Suphaporn.Rorvik@sorumsand.vgs.no

Beate Schilling

Assisterende rektor

Beate.Schilling@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867618 / 950 25 738

Katerine Sennerud

Konsulent

katerine.sennerud@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867605

Birgit Skog

Elevassistent/miljøarbeider

birgit.skog@sorumsand.vgs.no

Gun Irene Sameien Skogholt

Gun.Irene.Sameien.Skogholt@sorumsand.vgs.no

Gun Vigdis Sletner

Kantineleder

Gun.Vigdis.Sletner@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867687

May-Britt Teie

Rådgiver

May-Britt.Teie@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63 86 76 16

Anne Haugen Tronvoll

Studieleder studiespesialisering

anne.haugen.tronvoll@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867609 / 915 51 073

Dan Vetle Glans Urdahl

Lærer, miljøarbeider

Dan.Vetle.Glans.Urdahl@sorumsand.vgs.no

Line Wikstrøm

Konsulent

line.wikstrom@sorumsand.vgs.no

Uwe Kenstin Gerd Witthoft

Uwe.Kenstin.Gerd.Witthoft@strommen.vgs.no

Rikke Aaserød Øisang

Rikke.Aaserod.Oisang@sorumsand.vgs.no

Astrid Emilie Østberg

Astrid.E.Ostberg@sorumsand.vgs.no

Marianne Isaksen Øvergård

Studieleder medier og kommunikasjon Vg1 og Vg2

marianne.isaksen.overgard@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867612 / 917 47 490

Design og håndverk / medieproduksjon

Medier og kommunikasjon (gammel ordning)

Restaurant- og matfag

Service og samferdsel

Studiespesialisering

Teknikk og industriell produksjon

Lærere

Kristine Moksnes Bratland

Kristine.Moksnes.Bratland@sorumsand.vgs.no

Kristin Sølvik Lemriri

Kristin.Solvik.Lemriri@sorumsand.vgs.no

Torbjørg Eiesland Moen

Torbjorg.Eiesland.Moen@sorumsand.vgs.no

Astrid Emilie Østberg

Astrid.E.Ostberg@sorumsand.vgs.no

Ledelse

Trude Andersen

Info- og serviceleder

Trude.Andersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867609 / 900 84 531

Sissel R. Christensen

Studieleder fellesfag, Vg3 påbygg og Vg3 medier og kommunikasjon

Sissel.R.Christensen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867619 / 951 73 649

Margrethe W Espeland

Studieleder restaurant- og matfag, tilrettelagt opplæring

Margrethe.W.Espeland@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867709 / 909 69 889

Svein Olaf Heggedal

Studieleder elektrofag, teknikk og industriell produksjon, service og samferdsel

Svein.Olaf.Heggedal@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867621 / 930 66 323

Grete Hjelm

Opplæringsleder

grete.hjelm@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867607 / 952 05 065

Beate Schilling

Assisterende rektor

Beate.Schilling@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867618 / 950 25 738

Anne Haugen Tronvoll

Studieleder studiespesialisering

anne.haugen.tronvoll@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867609 / 915 51 073

Marianne Isaksen Øvergård

Studieleder medier og kommunikasjon Vg1 og Vg2

marianne.isaksen.overgard@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867612 / 917 47 490

Rådgivere

May-Britt Teie

Rådgiver

May-Britt.Teie@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63 86 76 16

Andre ansatte

Kari Aanerud

Elevassistent

kari.aanerud@sorumsand.vgs.no

Hilde Aaser-Richards

Psykiatrisk sykepleier

Hilde.Aaser-Richards@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63 86 77 34 - 404 37 883

Ellen Homb Bay

Lærer/assistent

Ellen.Homb.Bay@sorumsand.vgs.no

Lene Næbb Bjarkum

Sekretær

lene.nabb.bjarkum@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867600

Solfrid Braathen

Solfrid.Braathen@afk.no

Laila Vibeke Grønvold Bråten

Laila.Vibeke.Gronvold.Braten@sorumsand.vgs.no

Frode Hauge

Driftsoperatør AFK Eiendom FKF

Frode.Hauge@afk-eiendom.no

Tlf: 97068454

Kari Grethe Haugerud

Kantinemedarbeider

kari.grethe.haugerud@sorumsand.vgs.no

Gry Hunæs

Elevassistent

Gry.Hunas@sorumsand.vgs.no

Dagmar Maria Høgseth

Elevassistent

Dagmar.Maria.Hogseth@sorumsand.vgs.no

Dorota Maria Jochemczyk

Renholder

Dorota.Maria.Jochemczyk@sorumsand.vgs.no

Lars René Jøraas

IKT-konsulent

Lars.Joraas@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867799

Sissel Jørgensen

Sissel.Jorgensen@kjelle.vgs.no

Suvada Korkman

Kantinemedarbeider

Suvada.Korkman@sorumsand.vgs.no

Bang- On Lomruen

Renholder

Bang-.On.Lomruen@sorumsand.vgs.no

Garbhach C. Macneachdainn

Garbhach.C.Macneachdainn@sorumsand.vgs.no

May Paula Løkken Mortensen

May.Paula.Lokken.Mortensen@sorumsand.vgs.no

Roger Nielsen

Vaktmester

Roger.Nielsen@sorumsand.vgs.no

June Christin Ottesen Sæthre

Elevassistent

June.Christin.Ottesen.Sathre@sorumsand.vgs.no

Amporn Plodkrathok

Renholder

amporn.plodkrathok@sorumsand.vgs.no

Elisabeth Reiersen

Bibliotekar

elisabeth.reiersen@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867676

Suphaporn Rørvik

Renholder

Suphaporn.Rorvik@sorumsand.vgs.no

Katerine Sennerud

Konsulent

katerine.sennerud@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867605

Birgit Skog

Elevassistent/miljøarbeider

birgit.skog@sorumsand.vgs.no

Gun Irene Sameien Skogholt

Gun.Irene.Sameien.Skogholt@sorumsand.vgs.no

Gun Vigdis Sletner

Kantineleder

Gun.Vigdis.Sletner@sorumsand.vgs.no

Tlf: 63867687

Dan Vetle Glans Urdahl

Lærer, miljøarbeider

Dan.Vetle.Glans.Urdahl@sorumsand.vgs.no

Line Wikstrøm

Konsulent

line.wikstrom@sorumsand.vgs.no

Uwe Kenstin Gerd Witthoft

Uwe.Kenstin.Gerd.Witthoft@strommen.vgs.no

Rikke Aaserød Øisang

Rikke.Aaserod.Oisang@sorumsand.vgs.no